مهندس پشتیبان شهردار بم به مناسبت روز خبرنگار در17 مرداد پیام تبریکی را صادر نمودند

                                                               

                                             جان نباشد جز خبردرآزمون                      هرکه را افزون خبرجانش فزون

                                             اقتضای جان چو ای دل آگهی است          هرکه را آگه تر بود جانش قوی است

خبرنگاران و اصحاب نازنین قلم واندیشه،ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادما روزخبرنگار،از اینکه در مسیر اشاعه حقیقت و ایفای رسالت خطیر و ارشمند اگهی بخشی به مردم از طریق اطلاع رسانی دقیق و وثیق همراه با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت شئون انسانی اهتمام ورزیده اید ،تشکر و این روز ارزشمند را به شما تبریکم عرض می کنم .

با نام ویاد تمامی شهدای خبرنگار و شهید خبرنگار، محمود صارمی ، امید است در عرصه خبر ،حافظ میراث گرانبهای این سرزمین کهن ایران عزیزمان باشید

 

                                                                                                             با سپاس از همه شما خبرنگاران عزیبز وخستگی ناپذیر

                                                                                                                                           علیرضا پشتیبان

                                                                                                                                              شهردار بم

                                                                             

 

حضور، مهندس پشتیبان شهردار ،اعضا شورای شهر بم ورئیس شورای اسلامی شهر بروات در صحن شورای شهر همدان و تبادل اطلاعات در خصوص خواهر خواندگی این دو شهر تاریخی

                                

در همین راستا در جهت تبادلات فرهنگی ،اجتماعی وگردشگری  یک سفر توسط همدانیها و دوسفر توسط بمی ها صورت گرفته که در این سفر  شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر بم وعارف عاشورزاده رئیس شورای اسلامی شهر بروات حضور دارند که با توجه به جنبه تاریخی و فرهنگ کهن این دو شهر قرار است تبادلات فرهنگی و اجتماعی بخصوص در رابطه با گردشگری در این سفر مفصل تر مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد .

لازم به ذکر است چندی پیش در شهر بم در رابطه با آئین خواهرخواندگی بین این دو شهر بلواری در شهر بم به نام بلوار همدان  با حضور اعضا محترم شورای اسلامی شهر همدان نام گذاری شد.

با تئجه به اینکه امروز هم در همدان بلواری به نام شهر بم تاریخی نام گذاری شد که نام گذاری بلوار بم در همدان و بلوار همدان در بم می تواند نقطه عطفی در جهت تبادل اطلاعات فرهنگی ،اجتماعی و گردشگری باشد

                                 

                                 

 

                                 

                                 

                                 

                                 

 

زیباسازی،عمران ،عدالت

مهندس پشتیبان شهردار بم خبرداد:اتمام فرش موزایک خیابان مدرس و شروع فرش موزایک بلوار صاحب الزمان

                   

مهندس پشتیبان شهردار بم گفت:در ادامه اجرای 80 درصدی فرش موزایک بلوار سید طاهرالدین ،خیابان حافظ ،پرستار شهید نواب صفوی و خیابان چزابه  در راستای زیبا سازی ،عمران وعدالت در تمامی نقاط شهر بمفرش موزایک خیابان شهید مدرس به پایان رسیده و فرش موزایک بلوار صاحب الزمان هم اغاز شده است .که اگر نگاهی به اجرای این خدمات بیندازیم متوجه می شویم شهرداری در راستای اجرای عدالت سعی کرده تقریبا در اکثر نقاط شهر به صورت یکسان به این اقدام دست بزند به خصوص در نقاط کمتر توسعه شهر مانند سید طاهرالدین که فرش موزایک و نوسازی این بلوار توانسته به زیبایی و توسعه این منطقه کمک نماید.

شهردار بم بیان کرد :حتی در زمینه  آسفالت کانالهای گاز شهری شهرداری سعی کرده در چهار گوشه شهر خدمات یکسانی ارائه دهد که حق مطلب هم همین است و سیاست ما در همین قالب است که از خدمات گسترده در یک نقطه شهر جلوگیری نمائیم و عقیده داریم همه شهروندان به یک اندازه از خدمات عمرانی سهم دارند که امیدواریم در این زمینه رضایت مردم شریف بم را به همراه  داشته باشیم .

مهندس پشتیبان در پایان عنوان نمودند:اجرای فرش موزایک از نظر زیبای و بهداشتی می تواند کمک موثری نماید لذا از تمامی شهروندان و کسبه محترم خواهشمندیم در جهت حفظ و نگهداری موزایک های تازه اجراشده یاری رسان شهرداری باشند به خصوص کسبه تعمیر کار خودرو خواهشمندیم از تعمیر خودروها در فضای پیاده رو ها خود داری نمایند و از واحد اجرائیات خواسته شده در صورت مشاهده براساس قانون اخطار و مراحل لازم را انجام دهند و از کسانی که در حفظ و نگهداری تمامی اموال شهرداری که متعلق به تمامی مردم عزیز است کوشا هستند صمیمانه تقدیرو تشکر می نمائیم .

                                         

                                                                                فرش موزایک خیابان شهید مدرس

                                        

                                        

                                                شروع فرش موزایک بلوار صاحب الزمان

 

نائب قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بم در لیگ کشوری با سرمربی گری فاطمه زنگی و سرپرستی مهرناز عباس زاده

                                                   

در مرحله نیم نهایی رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور شهرداری بم با نتیجه 8بر2پارس دکل گستر اراک را شکست داد و نائب قهرمان کشور شد که تیم فوتبال بانوان ساحلی ایمن سنگر گیلان با نتیجه 13 بر 4 شهدا چلیچه را شکست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد .

این افتخار دیگری از سوی دختران تیم  شهرداری  بم بود که بعد از قهرمانی تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر نصیب تیم فوتبال ساحلی بانوان شد که نشان از لیاقت و پشتکار این ورزشکاران بانوان محترم دارد .

لازم به ذکر است تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بم، برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرده بود که به نائب قهرمانی دست پیدا کرده بود

برترین گلزن این مسابقات عاطفه رمضانی با 22گل از تیم فوتبال ساحلی بم بود

مهندس پشتیبان شهردار بم و مدیر عامل باشگاه شهرداری بم و دکتر عزیزآبادی پیام تبریکی جهت تقدیر وتشکر از تیم فوتبال  ساحلی بانوان صادر نمودند .

متن پیام به شرح ذیل می باشد

ورزشکاران دلیر و توانکمند تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بم

باسلام

کسب مقام نائب قهرمانی در لیگ برتر ساحلی بانوان کشور مایه افتخار و مباهات برای شهر تاریخی و جهانی بم عزیز و سرافراز می باشد و از ایتکه توانستید در این مسابقات به مقام نائب قهرمانی دست پیدا کنید از شما بازیکنان با اخلاق و تکنیکی و سرمربی پرتلاش این تیم سرکار خانم فاطمه زنگی و سرپرست تیم مهرناز عباس زاده  ،نهایت سپاس و تشکر فراوان را می نمائیم و امیدواریم این تیم بتواند همیشه برای بم عزیز افتخارآفرین باشد.

علیرضا پشتیبان ،شهر دار بم                                              منصور عزیزآبادی ،رئیس شورای اسلامی بم

 

 

نشست تبادل فرهنگی وهنری دو شهر تاریخی بم ویزد در شهر یزد 

این نشست با حضور اعضای شهرداری ،شورای اسلامی شهر بم در شهر یزد برگزار گردید که قرار است نمایشگاه دست آورده های فرهنگی هر دو شهر در گذر فرهنگ وهنر شهر یزد برگزار گرددکه تعدادی از هنرمندان در قالب هنری و صنایع دستی کار می کنند  ،شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر بم را در این سفر همراهی کردند.

دکتر منصور عزیزآبادی رئیس شورای اسلامی شهر بم دراین نشست عنوان کرد :یزد وبم نقاط بسیارمشترکی دارند که این نقاط می توانند موجب تعامل بیشتری شود .

وی افزود:مشترکات فرهنگی ومذهبی در قالب عزادری ها و حفر قنات از جمله نقاط اشتراک این دو شهر بوده است .که با برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری و نمایشگاه می توان اشتراکات این دو شهر مهم و تاریخی را به نمایش گذاشت.

 

غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر یزد در این نشست بیان کرد:معماری بم ویزد را که در جهان مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی می باشد از نقاط اشتراک این دو شهر نام بردو عنوان نمود با برنامه ریزی لازم می توان حضور مردم را برای دیدن اماکن تاریخی بم و یزد فراهم نمود و اظهار امیدواری نمود که تعامل این دو شهر با نتایج خوبی همراه باشد .

                                         

                                                      

                                                       نشست تبادل فرهنگی وهنری بم ویزد

                                                     

                      برگزاری جلسات کاگروهای مشترک هنری ،فرهنگی، عمرانی وپدافند غیرعامل بین بم و یزد

                              

                              

                              

                              

                              

                              

                              

                              

                              

                              

 

زیر مجموعه ها